sobota, 12 stycznia 2019

Świąteczna wymianka biżuteryjna 2018

Jak się okazuje, nie tylko biżuteryjna... ponieważ wśród moich znajomych, Biżuteryjki nie tylko biżuterią się zajmują. Tak to już jest, że ten nieuleczalny zespół niespokojnych rąk, na który ja choruję już od dawna, dotyczy równie wielu moich znajomych, którzy od tworzenia są wręcz uzależnieni. Piszę o tym dlatego, bo dostałam nie tylko biżuterię.. Okazja dostania dla siebie czegoś od innej Twórczyni, to doskonała okazja również na obdarowanie kogoś innego. 

Tak też się stało tym razem. Było losowanie i wylosowano mi dziewczynę, której projekty obserwowałam od wielu lat - Małgorzata, znana pod nickiem ORANGECOUNTRY. Wg. preferencji miałam zrobić coś dla niej, rudowłosej piękności, w kolorach "bordo, czerwień, zieleń, szarości i brązy". Kusiła mnie mocno zieleń, taka intensywna, ale ponieważ nie mam z swoim pudełku ze skarbami intensywnie zielonych kamieni naturalnych, bo głównie takie uznaję jako bardziej ekskluzywne do wykonania biżuterii, wybrałam więc zielone peridoty i labradoryty z zieloną irydacją.

Technika wire-wrapping, wywijasy i gronka są moimi ulubionymi i chyba inne dziewczyny to wiedzą, bo bardzo szybko zostałam odgadnięta w tej zabawie, jak obdarowana pokazała biżuterię ode mnie. Zabawa polega bowiem na tym, że nikt nie wie, od kogo dostanie prezent, zgadujemy wspólnie :)


 Zielone Szarości
srebro oksydowane, peridoty, labradoryty
Wymianka, to wymianka - ja wysyłam, ale również dostaję. Dzięki temu poznaję prace i wszechstronne talenty innych, a tym razem obdarowała mnie, bardzo na bogato, DotArt - Dorota Walentyn-Góral. Bardzo dziękuję! Te cudowności na zdjęciach poniżej są moje: torba turkusowo-szara z fioletowymi wstawkami i miętowym środkiem w białe kropki! Kolczyki miedziane z labradorytami, kolczyki z chwostem w moich ulubionych kolorach i piękne labradoryty.

Tak się śmieję, że to dla kontrastu, bo raczej nie byłam zbyt grzeczna w 2018 roku, hołdując zasadzie:
"Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam, gdzie chcą" 

3 komentarze:

  1. Śliczne kolczyki zrobiłaś, te zielonkawe :). Też bym takie chciała :D.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W ogóle, chodzą za mną ostatnio jakieś takie większe, bardziej kolorowe kolczyki. Wiosna :D.

      Usuń

Proszę o niespamowanie.
Będzie mi miło przeczytać Twój komentarz.