środa, 7 stycznia 2015

Bransoletka MAŁA CZARNA dla WOŚP 2015

Drugie serduszko, które zrobiłam dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stało się małą częścią wielkiego projektu Biżuteryjki dla WOŚP.. Gramy już po raz czwarty, a bransoletki z charmsami były pionierskimi pomysłami wsparcia akcji Jurka Owsiaka.

W ramach Biżuteryjki dla WOŚP co roku przybywa projektów.. jest już ich kilkanaście, pod opieką każdego takiego projektu powstaje jedna lub kilkanaście rzeczy, które przeznaczamy na aukcje Finału WOŚP. W tym roku w ramach projektu Bransoletki z Charmsami powstało 19 bransoletek z kamieniami szlachetnymi, srebrem oraz z miedzią. Każda z tych bransoletek posiada dwie bazy oraz piękne opakowanie, scrapowe pudełko. Wszystko powstaje ręcznie, żadnej fuchy ani maszyny, tylko rękodzieło i jest to tym bardziej cenne, że każda osoba wkłada w wykonanie swojej części projektu kawałek swojego serducha!

Mój taki mały kawałeczek znajduje się w bransoletce Mała Czarna. Kamieniem, który dominuje w tej bransoletce jest onyks, a wszystkie elementy metalowe wykonane są ze srebra próby 925 lub 999.
Bazy wykonały: Hania Balicka i Edyta Cichalewska
natomiast pudełko - opakowanie: Hanna Tybura-Majda (Karmazynowy Kamyk).

Szczegóły powstania bransoletki możecie przeczytać na aukcji:

Bransoletka MAŁA CZARNA – z onyksami
ZAPRASZAM DO LICYTACJI!!!
Zagrajmy i tym razem!

3 komentarze:

Proszę o niespamowanie.
Będzie mi miło przeczytać Twój komentarz.